Jednostki z serii  Viroline oczyszczają powietrze z zarazków, takich jak bakterie i wirusy. Urządzenia trwale zmniejszają ilość patogenów w powietrzu, zmniejszają ryzyko infekcji i poprawiają samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniu. Są zoptymalizowane do użytku w wielu obszarach, takich jak laboratoria, urzędy, warsztaty, sale konferencyjne i mniejsze hale, hotele, restauracje, gabinety lekarskie, salony fryzjerskie, domy opieki, szkoły.
Technika filtracji Viroline polega na zasysaniu zanieczyszczonego powietrza i przepuszczania go przez sekcję napromieniowywania UV-C. Pozostałe zarazki, które nie są bezpośrednio zabijane przez światło UV-C, są absorbowane przez filtr H14 i wskutek tego eliminowane przez ciągłe napromieniowywanie światłem UV-C. Czyste powietrze wraca do pomieszczenia przez wyloty.
Aby skutecznie filtrować wirusy, bakterie, zarodniki grzybów i inne zarazki, należy stosować filtry klasy H14. Nasze filtry zostały przetestowane zgodnie z normą EN 1822:2011. Natomiast  promieniowanie UV-C jest zdolne do zabijania bakterii i wirusów. Systemy lub metody dezynfekcji, w których osoby są bezpiecznie chronione przed promieniowaniem UV, są bezproblemowe z punktu widzenia ochrony przed promieniowaniem. Viroline to system, w których źródło UV-C jest zainstalowane w zamkniętym module lub ekranowane, tak że obecne osoby nie są narażone na promieniowanie UV-C.
Proponujemy kilka modeli systemu VirolineViroline Smart (urzędy, mniejsze hale), Viroline Compakt (hotele, restauracje, domy), Viroline Maxi (większe pomieszczenia, warsztaty), Viroline Tower (lotniska, dworce kolejowe, duże hale). Szczegółowe informację zawarte są w załączniku lub do uzyskania pod nr telefonu  +48 616 100 039.

Viroline Compac

Viroline Compac
Viroline Compac

Viroline Maxi

Viroline-Maxi
Viroline-Maxi2

Viroline Tower

Ciroline Tower
Viroline Tower2

Viroline Smart

Viroline Smart
Viroline smart