Maszyny i urządzenia – w tym roboty, nowoczesne technologie i rozwiązania oraz fachowa wiedza specjalistów w dziedzinie spawalnictwa, to zapamiętamy z tych targów!
Całe wydarzenie sprzyjało nawiązywaniu i rozbudowywaniu relacji biznesowych. Zora Ewa Ratajczak wraz z TEKA GmbH wspierała klientów wspólnie z Kemppi Sp. z o.o., SAP-WELD Sp. z o.o. Dla nas, zawodowo związanych ze spawalnictwem, jest to ogromną wartością.


Efektywną formą komunikacji między nauką a przemysłem, była  Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza „Spawalnictwo w sieci nowych możliwości”.  Tematy omawiane podczas wystąpień konferencyjnych mogliśmy skonfrontować z ich praktycznym zastosowaniem bezpośrednio na stoiskach producentów maszyn i materiałów spawalniczych.


Targi ExpoWELDING, były idealnym miejscem do wymiany poglądów, doświadczeń i wiedzy na temat najnowszych rozwiązań z zakresu obróbki metalu. Ponadto wraz z producentem TEKA GmbH mogliśmy zaprezentować nasze wiodące odciągi Filtoo z stołem odciągowym warsztatowy, Strongmaster IFA, Filtercube IFA, Odciągowy stół do szlifowania w nowej szacie, kolorze antracytowym. Każdy z naszych klientów podczas targów utwierdził sie w decyzji inwestowania w rozwiązania filtrowentylacji producenta TEKA GmbH.


Niedługo Przemysłowa Wiosna w Kielcach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na stanowisku A-55 podczas targów STOM 2023.