Ogromna przestrzeń i szerokie spektrum stoisk tematycznych pozwoli Wam poznać nowości i rozwiązania z wszystkich kluczowych sektorów przemysłu metalowego w Polsce. Zapraszamy na największe targi przemysłowe w Polsce!
W tym roku kieleckie targi będą trwać aż cztery dni /28-31 marzec 2023 r.

Dzięki gościnności jednego z naszych partnerów biznesowych, TEKA GmbH wraz z Zora Ewa Ratajczak, weźmie w tym roku aktywny udział w targach STOM. Na stoisku firmy SAP-WELD Sp. z o.o. przedstawimy swoje centralne urządzenie FILTERCUBE, które znajduje zastosowanie m.in. w wielu zakładach obróbki metali i zapewnia czystość procesów produkcyjnych na wysokim poziomie.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy podkreślić znaczenie odpylania w procesie zrobotyzowanego spawania i wraz z zaprzyjaźnionym zespołem inżynierów (automatyków, spawalników), którzy od wielu lat profesjonalnie wdrażają automatyzację i robotyzację procesów spajania, przedstawić ogrom naszych możliwości.

Pod hasłem czystego spawania i bezpieczeństwa pracy opartego na koncepcie ochrony przeciwpożarowej TEKA, zapraszamy na stoisko A-55, gdzie przedstawimy kompleksową ofertę.

Wiemy, że takie spotkania wciąż są potrzebne. Nasi klienci będą mogli zapoznać się z maszynami TEKA, dotknąć ich, nawet przetestować działanie. Ponadto skonfrontować z nami swoje potrzeby z zakresu filtrowentylacji.
Serdecznie zapraszamy.