• filtruje dymy, pyły gazy z miejsca ich powstania
  • wysoka jakość, niska cena
  • idealna ochrona przeciwiskrowa
  • dostępny od ręki z magazynu
Czym jest Filtoo?

Filtoo to nowe mobilne urządzenie odciągowo – filtrujące TEKA przeznaczone do wielorakiego zastosowania w obszarze filtracji dymów, pyłów i gazów. Urządzenie zostało przetestowane zgodnie z EN ISO 15012-1(2005) i posiada certyfikat niemieckiego Instytutu Ochrony Pracy (IFA Nr 201020469/1140) potwierdzający klasę filtracji dymów spawalniczych W3(stopień filtracji 99,9%). Zgodnie z przeznaczeniem filtoo służy do oddzielenia dymów powstałych w czasie obróbki niestopowych stali (włącznie z wysokostopowymi stalami chromo-niklowymi) metodą spawania.


Ponadto urządzenie posiada oznaczenie GS, co oznacza, że produkt spełnia niemieckie (i jeśli to możliwe europejskie) normy/ wymogi bezpieczeństwa.

Filtry Filtoo
Filtoo stavo
Jak funkcjonuje Filtoo?

Za pomocą ramienia odciągowego lub przewodu wężowego zanieczyszczone powietrze zostanie zassane do wnętrza urządzenia. Kilkupoziomowa filtracja zapewnia oddzielenie pyłów i gazów z powietrza, a oczyszczone powietrze jest kierowane do pomieszczenia pracy.

Gdzie można stosować Filtoo?

– stanowisko spawalnicze
– stanowiska warsztatowe
– lutowanie
– restauracja
– warsztat ślusarski

Co znajduje się w dostawie?

Zamawiając Filtoo otrzymacie Państwo kompletny, gotowy do pracy system „plug and play”. Ramię lub przewód odciągowy należy zainstalować przed uruchomieniem.

Jak zbudowane jest urządzenie Filtoo?

Kompaktowe urządzenie przekonuje solidną i wytrzymałą budową. Obudowa stanowi stabilną konstrukcję stalową, obustronnie pomalowaną proszkowo. Urządzenie jest wyposażone w klapę dostępową umożliwiającą łatwe i szybkie wyjęcie filtrów.

PEŁNA SPECYFIKACJA FILTOO